הלוואות לרכבים – כך תיהנו מהן

Facebook
Twitter
LinkedIn
הלוואות לרכבים מאפשרות לכם לרכוש רכב במחיר מלא, וזאת באמצעות ביצוע תשלומים מדי חודש על פני תקופה ארוכה. לאחר השגת הסכם עם מלווה, לגבי המקדמה הראשונית, שיעור הריבית ומועד ההלוואה, אתם יכולים לאסוף את הרכב החדש שלכם מסוכנות הרכב. בעוד שמרבית בני האדם ישמחו להיות מסוגלים לשלם עבור רכב במזומן בזמן הרכישה, הלוואת כסף היא דרישה שכיחה עבור מרבית הקונים.   

מה חשוב לדעת כשמדובר בהלוואות לרכבים?

ברמה הכללית, אלו 3 ההיבטים החשובים ביותר – 
  • תקצוב משופר – כשאתם מגיעים להסכמה על הלוואת הרכב, אתם יכולים להחליט כמה כסף תחזירו בכל חודש. משמעות הדברים – שממש לא תבזבזו יותר מדי או תצטרכו לבצע התאמות במקומות אחרים בחיים שלכם. עם הלוואת רכב סבירה, יכול להיות אפילו שיישאר לכם מספיק כסף כדי להתחיל לחסוך לרכב החדש הבא שלכם.
  • חיסכון עתידי – אתם עשויים להתפתות לרכוש רכב יד 2, רק ​​כדי להימנע מהצורך לקחת הלוואה לרכב. אך בראייה קדימה, זאת לא תמיד האפשרות הכי משתלמת. רכב משומש נוטה להתקלקל לעתים קרובות יותר, ולפעמים דורש תיקונים יקרים. כשאתם מממנים קניית רכב חדש, אתם בעצם נהנים משקט נפשי, שלפיו לא תצטרכו לשלם עבור התיקונים הללו במשך זמן רב. זאת ועוד, רכב חדש בדרך כלל יותר חסכוני בדלק.
  • ערך מוגבר – במציאות העכשווית, אפשרויות מימון לרכב חדש מלוות על פי רוב בבונוסים. מממנים של הלוואות רכב בדרך כלל נותנים הטבות נוספות כמו לדוגמה – שירות בחינם ואף דלק בחינם. בונוסים אלו הם לרוב לא הסיבה הטובה ביותר לקחת הלוואות, אבל הם בהחלט לא יזיקו לכם, מן הסתם.

האם בשביל לבקש הלוואה לרכב ולקבל אותה חייבים להציג ביטחונות, והאם הלוואה לרכב ידידותית להיסטוריית האשראי שלכם?

כדי לקבל הלוואה לרכב, מבחינה טכנית אתם ממש לא זקוקים לשום בטחונות. הסיבה לכך היא שהרכב שתרכשו ישמש באופן אוטומטי בתור בטוחה להלוואה. חוסר תשלום יתרת החוב יוביל לכך שהמלווה יממש את מכירת הרכב שלכם. גם אם יש לכם דירוג אשראי גרוע, סביר להניח, שעדיין תוכלו לקבל הלוואה לרכב.

קניית רכב במזומן תדרוש מכם לשלם סכום כסף גדול. במקום זאת, אתם יכולים להשקיע את הכסף במכשירים פיננסיים מסוימים, כמו למשל – פיקדונות קבועים, קרנות נאמנות וכיוצא בזאת, ולהרוויח עליהם ריבית. או שאתם עשויים פשוט לשים בצד את החיסכון ליום גשום. אתה אף פעם לא יודע מתי מקרה חירום עלול להפתיע אתכם, ועל כן הלוואה לרכב מסתמנת כפתרון הכי ריאלי עבורכם.

בעלות על רכב בימינו הפכה להיות יותר הכרח מאשר מותרות. מלווים כיום מבינים שזאת הסיבה שהם מציעים הלוואה לרכב שהיא סבירה, מהירה ודורשת עבודת ניירת מינימלית. עברו הזמנים שבהם קבלת הלוואת רכב תחייב אתכם לפנות פיסית לסניף הבנק או למוסד פיננסי ולעמוד בתור להגשת הבקשה להלוואת רכב, ביחד עם המון מסמכים. כיום, קבלת הלוואת רכב הפכה קלה יותר וניתן לעשות זאת דרך רשת האינטרנט בנוחות של הבית שלכם.

בלקיחת הלוואה לרכב תשלמו ריבית וכמה עמלות בהשוואה לתשלום מוחלט במזומן, אך ככלל התעריפים סבירים למדי, מה שהופך את הלוואת לרכב להצעה אטרקטיבית. 

תוכן העניינים